O nás

Vitajte na stránke spotrebice-recenzia.sk, ktorá vám poslúži ako spoľahlivý spoločník pri výbere najlepších dostupných produktov. Pravidelne aktualizujeme výber najlepších produktov a prinášame vám aktuálny zoznam na základe testov a recenzií, ktoré považujú nezávislí spotrebitelia za najlepšie. Nemáme žiadnych sponzorov, ktorí by ovplyvňovali to, čo zverejňujeme. Všetky informácie, ktoré poskytujeme, sú založené výhradne na nezávislom hodnotení skúseností spotrebiteľov s daným produktom.

Ako vytvárame a pripravujeme naše testy pre vás?

Pred začatím písania každého článku si vždy pripravíme niekoľko strán A4 s danou témou. Identifikujeme kľúčové aspekty, na ktoré spotrebitelia pri výbere často zabúdajú a následne ich ľutujú. Naši redaktori systematicky prehľadávajú desiatky webových stránok, či už domácich alebo zahraničných, navštevujú miestne obchody, komunikujú s predajcami a na základe získaných informácií vyberajú esenciálne body, ktoré sa chystáme zverejniť. Vytvorenie jedného článku obvykle trvá niekoľko dní.

Seznam nejlepších produktů

Výber všetkých produktov prebieha na základe niekoľkých striktných kritérií:

  • Vyberáme len produkty s najnovšími funkciami
  • Najlepšie hodnotené produkty
  • Produkty vyhľadávané zákazníkmi
  • Produkty s minimálnou mierou reklamácií

Prideľovanie, prideľovanie a hodnotenie.

Všetky informácie, ktoré sme získali o vybranom produkte, triedime na základe hodnotenia. To nám umožňuje priradiť každému produktu miesto v poradí, pričom obvykle zostavujeme rebríček postupne. Finálne hodnotenie produktu môže ovplyvniť mnoho aspektov, vrátane popularity výpredajov, hodnotení používateľov z porovnávacích webov alebo preferovaných online obchodov. Vďaka našim postupom a odborným znalostiam dosahujeme najefektívnejšie výsledky, ktoré následne využívame pri hodnotení a radení produktov do porovnávacej tabuľky.

Udržiavame produkty aktuálne

Pravidelne aktualizujeme informácie priamo od výrobcov, čo zaručuje stálu aktuálnosť našich porovnávacích tabuliek. Jsme si plne vedomí toho, že mobilný telefón, ktorý je dnes veľkým predajným hitom, môže za dva roky zaznamenať výrazné zmeny. Okrem toho udržujeme aktuálne odkazy na vybrané produkty, aby sme vám čo najviac zjednodušili proces nákupu a zabezpečili, že vždy dostanete presne to, na čo ste klikli.

Spolupracujeme se společností Heureka a nejvýznamnějšími internetovými obchody.

Na našej webovej stránke nenájdete tradičný otravný reklamný priestor, aký poznáte z väčšiny iných webových stránok. Žiadne vyskakovacie okná, žiadne neprehľadné reklamné plochy, ktoré by spomalili počítače a mobilné telefóny. Kladieme dôraz na čisté a prehľadné prostredie. Spolupracujeme len s najvýznamnejšími hráčmi na Slovenskom internete, ako sú alza.sk, mall.sk, electroworld.sk, okay.sk atď. Okrem toho spolupracujeme s najobľúbenejším porovnávačom cien – Heureka.sk. Ak vám náš nákupný poradca pomohol pri výbere, a po kliknutí na e-shop ste si produkt zakúpili, môžete získať malú províziu z predaja. Týmto spôsobom významne prispievate k fungovaniu stránky a nie ste vnímaní ako otravný reklamný blok.